Hakkımızda

Öncü olmak için buradayız…

Ülkemizin Tarım ve Hayvancılık alanında ilk büyük ilan portalı olan hayvanal.net yayın hayatına başlar başlamaz 2018 yılına damgasını vurmuştur.

Türkiye de ilk olma yolunda yola çıkan hayvanal.net ilan portalı olarak temel hedeflerini Ülkenin birlik ve beraberliğini sağlayarak buluşma noktası oluşturabilme hedefiyle en önemli ilk olma özelliğini taşımaktadır.

Hayvanal.net yapısal platform ana kategorisinde 19 temel kategoriği, 54 orta kategoriyi ve 92 alt kategoriyi tüm üye kullanıcılarına hizmet olarak sunmaya başlamışken, süreç içerisinde aktif üyelerinin taleplerine göre artırmayı planlamaktadır.

Tarım ve Hayvancılıkta bir öncü olabilme ilkesiyle yola çıkan hayvanal.net, her gün daha çok tercih edilen bir platform haline gelmekte, Türkiye de büyük buluşmayı sağlamayı başarabileceğini göstermektedir.

Teknik temel alt yapısını en iyi veri hızına sahip cihazlarla yürüterek, 4 ayrı kontrol noktasından teknik bilgiye sahip deneyimli personelleriyle sağlayan hayvanal.net, Türkiye de hızla büyüyen yapısını daha da yükselmeyi hedeflemiştir.

Sürekli kendisini güncelleyen, üyelerine en kaliteli hizmeti sunan hayvanal.net Ulusal alanda şimdiden kendisinden çok bahsedilen bir alan olmuştur.

Hayvanal.net , bünyesinde bulunan üyelerine sunduğu imkânlarla, en pratik ulaşım noktalarından erişim kolaylığı sağlama olanaklarını sunarak, tarım ve hayvancılık alanının portal sahasında 7/24 hizmet verip, tarım ve hayvancılıkta öncü olan hayvanal.net portalında birleşerek bütünleşen değerli üyleleriyle Türkiye'nin  yükselen gücü olmaya devam ediyor.

hayvanal.net; hayvan ve hayvancılık ürünleri satan bir alışveriş sitesi değildir!
Hayvanal.net'de hiçbir şekilde hayvan satışı yapılmamaktadır!

Hayvanal.net sadece hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren kişi ve kurumların, eşleşmesini/rastlaşmasını/buluşmasını/iletişim kurmasını sağlamayı amaçlayan bir ilan sitesidir.